Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Betroelse 1955
Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Betroelse 1955

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: Erik Harry J. 55.

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: ""Betroelse". Erik Harry Johannessen. 1955.".

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600