Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Betroelse 1955
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: Erik Harry J. 55.
Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: ""Betroelse". Erik Harry Johannessen. 1955.".
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00