Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Jacobsen, August (1868-1955)
Kystlandskap med gårdsbruk

Olje på lerret
81x91
Signert nede t.v.: A J.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 10 000