Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Hagen, Else(1914-2010)
Sittende ballettdanser, akt

Olje på plate
65x54
Signert nede t.h.: Else Hagen

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 35 000