Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Sittende ballettdanser, akt
Hagen, Else (1914-2010)
Sittende ballettdanser, akt

Olje på plate
65x54
Signert nede t.h.: Else Hagen

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 35 000