Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Løvbusker 1966
Heramb, Thore (1916-2014)
Løvbusker 1966

Olje på lerret
38x55
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 66

Datert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 10 000