Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Enger, Erling (1899-1990)
Vinterlandskap 1957

Olje på lerret
40x45
Signert og datert nede t.h: Erling Enger -57.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 10 000