Enger, Erling(1899-1990)
Vinterlandskap 1957
Olje på lerret
40x45
Signert og datert nede t.h: Erling Enger -57.
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
40x45
Vurdering