Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Heiberg, Jean(1884-1976)
Kystlandskap, Kragerø

Olje på plate
46x55
Signert nede t.h: J H Heiberg

Påtegnet på baksiden av rammen: "1952".

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000