Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Lundeby, Alf(1870-1961)
Ved lampelys - Lillehammer 1936

Olje på lerret
50x46
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Alf Lundeby L.hmr. 1936

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Alf Lundeby: Ved lampelys - Lillehammer 1936.". Påtegnet på baksiden av rammen: "Maleren Lundeby".

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 17 000