Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Ettermiddag ved Holmsbu
Sørensen, Henrik (1882-1962)
Ettermiddag ved Holmsbu

Olje på mahogniplate
38x46
Signert nede t.h: HS

Påtegnet med tittel, samt noe litt utydelig, på lapp på baksiden av platen: "... eftermiddag ved Holmsbu".

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 400–1 800 EUR 1 300–1 600