Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Kystlandskap 1916

Olje på plate
41x55
Signert og datert nede t.h: Thv. Erichsen 1916

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 400–3 600 EUR 2 100–3 200

Tilslag NOK 15 000