Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Komposisjon 1958
Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1958

Olje på plate
18x16,5
Signert og datert nede t.h: Weidemann 58.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 400 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 12 000