Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Komposisjon 1969
Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1969

Olje på lerret
46x41
Signert og datert nede t.v: Th. Heramb -69

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 8 000