Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra Rønnes

Olje på lerret
29x31
Signert nede t.h.: A- Kavli

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000 USD 3 000–3 600 EUR 2 700–3 200