Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Blå natt 1978

Akvarell, lysmål
28,5x40,5
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 78

Påtegnet nede t.v.: -Blå natt-

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600

Tilslag NOK 9 000