Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Gårdstun med stabbur
Wigdehl, Michaloff (1857-1921)
Gårdstun med stabbur

Olje på lerret
37x40
Signert nede t.v.: MW.

Påtegnet på baksiden av rammen: "Michaloff Wigdehl".

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–400 EUR 200–300

Tilslag NOK 3 000