Wigdehl, Michaloff(1857-1921)
Gårdstun med stabbur
Olje på lerret
37x40
Signert nede t.v.: MW.
Påtegnet på baksiden av rammen: "Michaloff Wigdehl".
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–400EUR 200–300
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 3 000