Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Fra Skudeneshavn, vinter 1925
Gjemre, Per (1864-1928)
Fra Skudeneshavn, vinter 1925

Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.v.: Per Gjemre 1925

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Per Gjemre Stavanger 1925 Skudeneshavn (Vinter)".

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 900–1 100

Tilslag NOK 6 000