Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Gjemre, Per(1864-1928)
Fra Skudeneshavn, vinter 1925

Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.v.: Per Gjemre 1925

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Per Gjemre Stavanger 1925 Skudeneshavn (Vinter)".

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 900–1 100

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000