Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Gjemre, Per(1864-1928)
Fiskere på Jæren

Olje på lerret
32x50
Signert nede t.v.: Per Gjemre

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Jæderstudie".

Vurdering
NOK 3 000–5 000USD 400–600EUR 300–500

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 2 500