Gjemre, Per(1864-1928)
Fiskere på Jæren
Olje på lerret
32x50
Signert nede t.v.: Per Gjemre
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Jæderstudie".
Vurdering
NOK 3 000–5 000USD 400–600EUR 300–500
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 2 500