Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Hus i landskap

Olje på lerret
92x123
Signert nede t.v.: A. Kavli-

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1963, kat.nr. 8.
Kunstnerforbundet, Oslo 1968, kat.nr. 11.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 400–3 600 EUR 2 100–3 200

Tilslag NOK 20 000