Fjell, Kai(1907-1989)
To kvinner 1961
Akvarell, lysmål
23x32
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -61 (69?)
Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 22 000
Akvarell, lysmål
23x32
Vurdering