Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Fjell, Kai (1907-1989)
To kvinner 1961

Akvarell, lysmål
23x32
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -61 (69?)

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 400 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 22 000