Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Komposisjon med fugl
Tiller, Lars (1924-1994)
Komposisjon med fugl

Olje på plate
50x61
Usignert

Signert på baksiden av platen: "LT".

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600