Knoff, Anne-Lise(1937-2005)
Drotten min som skin der inne 1984
Olje og bladgull på plate
52x44
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 84
Påtegnet med tittel nede på midten.
Vurdering
NOK 4 000USD 500EUR 400
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000