Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Knoff, Anne-Lise (1937-2005)
Drotten min som skin der inne 1984

Olje og bladgull på plate
52x44
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 84

Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000 USD 500 EUR 400

Tilslag NOK 5 000