Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Fantasilandskap med figurer 1976
Jørgensen, Knut (1937-1991)

Akvarell på papir, lysmål
17x45
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1976.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 400–1 800 EUR 1 300–1 600

Tilslag NOK 12 000