Innlevering pågår
25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Bevegelse i rom
Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Bevegelse i rom

Olje på lerret
140x180
Signert nede t.v.: Gunnar S.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

UTSTILT:

Henie Onstad kunstsenter 08.06.-01.10.2006, kat.nr. 117?

PROVENIENS:

IBM (International Business Machines).

Kommer for salg torsdag 23. november 2017 kl 18:00