Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne på hagetrapp
Olje på lerret
108x110
Dobbelsignert nede t.v. og nede t.h.: A - Kavli -
Kunstnerforbundet, Oslo 1958, kat.nr. 24.
Vurdering
NOK 150 000–200 000USD 18 400–24 500EUR 15 800–21 100
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 180 000