Innlevering pågår
25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Kvinne på hagetrapp
Kavli, Arne (1878-1970)
Kvinne på hagetrapp

Olje på lerret
108x110
Dobbelsignert nede t.v. og t.h.: A - Kavli -

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1958, kat.nr. 24.

Kommer for salg torsdag 23. november 2017 kl 18:00