Innlevering pågår
25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Badende
Kraugerud, Ragnar (1909-1987)
Badende

Olje på lerret
88x104
Signert nede t.h.: R K

Kommer for salg torsdag 23. november 2017 kl 18:00