Innlevering pågår
Munch-Auksjonen 2017

Auksjon mandag 11. desember 2017 kl 18:00

Selvportrett
Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt japanpapir
Arket: 629x438-441 mm Motivet: 457x321-324 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1895
Woll 37 III.

Kommer for salg mandag 11. desember 2017 kl 18:00