Innlevering pågår
25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Fra Akerselven, vinter
Thaulow, Frits (1847-1906)
Fra Akerselven, vinter

Olje på lerret
46x61
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Kommer for salg mandag 4. desember 2017 kl 18:00