Innlevering pågår
25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vogn, dukke og fugl i blomstereng 1955
Weidemann, Jakob (1923-2001)

Olje på lerret
98x136
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 55

Kommer for salg torsdag 23. november 2017 kl 18:00