25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Balke, Peder (1804-1887)
Båter i måneskinn

Olje på plate
8,5x11
Usignert

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo Sept. 1954, kat.nr.?

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 7 400–9 900 EUR 6 300–8 500

Tilslag NOK 240 000