Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Balke, Peder(1804-1887)
Båter i måneskinn

Olje på plate
8,5x11
Usignert

Kunstnernes Hus, Oslo Sept. 1954, kat.nr.?

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 400–9 900EUR 6 300–8 500

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 240 000