Innlevering pågår
25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Båter i måneskinn
Balke, Peder (1804-1887)
Båter i måneskinn

Olje på plate
8,5x11
Usignert

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo Sept. 1954, kat.nr.?

Kommer for salg mandag 4. desember 2017 kl 18:00