25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Balke, Peder (1804-1887)
Båter i høy sjø

Olje på plate
13,5x16
Signert nede t.h.: Balke

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo Sept., år? 1954?, kat.nr.?

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000 USD 18 500–24 600 EUR 15 900–21 200

Tilslag NOK 330 000