Innlevering pågår
25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Båter i høy sjø
Balke, Peder (1804-1887)
Båter i høy sjø

Olje på plate
13,5x16
Signert nede t.h.: Balke

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo Sept., år? 1954?, kat.nr.?

Kommer for salg mandag 4. desember 2017 kl 18:00