Innlevering pågår
25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Broen i Amiens
Thaulow, Frits (1847-1906)
Broen i Amiens

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Frits Thaulow

Kommer for salg mandag 4. desember 2017 kl 18:00