25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Visning 27. november - 4. desember

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Fjellandskap med vann 1869

Olje på lerret
46x64
Signert og datert nede t.v.: J F Eckersberg 1869.

UTSTILT:

Norges Jubilæumsutstilling 1914, kat.nr. ?

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 7 400–9 900 EUR 6 300–8 500