Innlevering pågår
25 år Jubileumsauksjonen Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Fjellandskap med vann 1869
Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Fjellandskap med vann 1869

Olje på lerret
46x64
Signert og datert nede t.v.: J F Eckersberg 1869.

UTSTILT:

Norges Jubilæumsutstilling 1914, kat.nr. ?

Kommer for salg mandag 4. desember 2017 kl 18:00