Innlevering pågår
Munch-Auksjonen 2017

Auksjon mandag 11. desember 2017 kl 18:00

Klesvask ved vannkanten
Munch, Edvard (1863-1944)
Klesvask ved vannkanten

Tresnitt trykket i to farger, rødt og svart, på middels tykt, gulhvitt papir
Arket: 444-451x595-597 mm Motivet: 328-330x459 mm
Signert og datert med blyant nede t.h.: Edvard Munch 18/9 38

1903
Woll 246 II.

Kommer for salg mandag 11. desember 2017 kl 18:00