Innlevering pågår
Munch-Auksjonen 2017

Auksjon mandag 11. desember 2017 kl 18:00

Sjalusi II
Munch, Edvard (1863-1944)
Sjalusi II

Litografi trykket i svart på tynt japanpapir, doublert på tynt japanpapir
Arket: 653x777-785 mm Motivet: 470x564-567 mm
Usignert

1896
Woll 69.

Kommer for salg mandag 11. desember 2017 kl 18:00