Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Olje på lerret
80x80
Signert nede t.v.: Gunnar S.
Påtegnet med annen tittel og datert på lapp på baksiden, på blindrammen: "Uten tittel 1975".
Proveniens:
IBM (International Business Machines).
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 140 000