25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Olje på lerret
80x80
Signert nede t.v.: Gunnar S.

Påtegnet med annen tittel og datert på lapp på baksiden, på blindrammen: "Uten tittel 1975".

PROVENIENS:

IBM (International Business Machines).

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000 USD 18 400–24 500 EUR 15 800–21 100

Tilslag NOK 140 000