Innlevering pågår
25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Olje på lerret
80x80
Signert nede t.v.: Gunnar S.

Påtegnet med annen tittel og datert på lapp på baksiden, på blindrammen: "Uten tittel 1975".

PROVENIENS:

IBM (International Business Machines).

Kommer for salg torsdag 23. november 2017 kl 18:00