Innlevering pågår
25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Kvinne og barn på brygge
Kavli, Arne (1878-1970)
Kvinne og barn på brygge

Olje på lerret
103x109
Signert nede t.h.: A - Kavli

Kommer for salg torsdag 23. november 2017 kl 18:00