Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Jorde, Lars(1865-1939)
Høstlandskap 1920

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 20

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 800–2 400EUR 1 600–2 100

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 21 000