Lund, Unni(1914-2007)
I et blått rom 1977
Olje på lerret
90x100
Signert og datert nede t.h.: Unni Lund -77
Signert på baksiden, på blindrammen "Unni Lund".
Kunstnernes Hus, Oslo 1977, kat.nr. 72 med tittel: "I ett blått rom".
Proveniens:
IBM (International Business Machines).
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 200–4 200
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 21 000