25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Lund, Unni (1914-2007)
I et blått rom 1977

Olje på lerret
90x100
Signert og datert nede t.h.: Unni Lund -77

Signert på baksiden, på blindrammen "Unni Lund".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1977, kat.nr. 72 med tittel: "I ett blått rom".

PROVENIENS:

IBM (International Business Machines).

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 700–4 900 EUR 3 200–4 200

Tilslag NOK 21 000