Widerberg, Frans(1934-2017)
Rytter
Litografi, lysmål
83x62
Signert nede t.v.: F W
Påtegnet nede t.h.: Tilstand 1
Proveniens:
IBM (International Business Machines).
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000