Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1972
Serigrafi, lysmål
65x49
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72-
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 61/100
Proveniens:
IBM (International Business Machines).
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 800–1 100
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 22 000