Katalog
25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1972

Serigrafi, lysmål
65x49
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72-

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 61/100

PROVENIENS:

IBM (International Business Machines).

Kommer for salg torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 800–1 100

Gi forhåndsbud