Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Opdahl, Ørnulf(1944-)
Figur 1976

Olje på lerret
30x30
Signert og datert oppe t.v.: Ørnulf Opdahl -1976

Proveniens:

IBM (International Business Machines).

Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 23 000