Opdahl, Ørnulf(1944-)
Figur 1976
Olje på lerret
30x30
Signert og datert oppe t.v.: Ørnulf Opdahl -1976
Proveniens:
IBM (International Business Machines).
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 23 000