25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Heramb, Thore (1916-2014)
Det regner 1980

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb -80

Påtegnet med tittel og datert antakelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: ""Det regner" 80".

PROVENIENS:

IBM (International Business Machines).

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 900–7 300 EUR 4 200–6 300

Tilslag NOK 37 000