Heramb, Thore(1916-2014)
Det regner 1980
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb -80
Påtegnet med tittel og datert antakelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: ""Det regner" 80".
Proveniens:
IBM (International Business Machines).
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 900–7 300EUR 4 200–6 300
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 37 000