25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Heramb, Thore (1916-2014)
Sent på året 1975

Olje på lerret
39x56
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 75

Påtegnet med tittel og annen datering, antakelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "" Sent på året" 77".

PROVENIENS:

IBM (International Business Machines).

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000 USD 3 700–6 100 EUR 3 200–5 300