Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Sent på året 1975

Olje på lerret
39x56
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 75

Påtegnet med tittel og annen datering, antakelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "" Sent på året" 77".

Proveniens:

IBM (International Business Machines).

Vurdering
NOK 30 000–50 000USD 3 700–6 100EUR 3 200–5 300

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00