Katalog
25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Aulie, Reidar (1904-1977)
Sneen smelter 1962

Olje på lerret
46x55
Signert og datert nede t.h.: Aulie -62

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Reidar Aulie Sneen Smelter".

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1962, kat.nr. 66.

Kommer for salg torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 400 EUR 1 600–2 100

Gi forhåndsbud