Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)

Olje på lerret
69x74,5
Signert nede t.h.: G.S.G.

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Gunnar S Gundersen Komposisjon".

Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 8 600–11 000EUR 7 400–9 500

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000