Katalog
25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Olje på lerret
69x74,5
Signert nede t.h.: G.S.G.

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Gunnar S Gundersen Komposisjon".

Kommer for salg torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000 USD 8 600–11 000 EUR 7 400–9 500

Gi forhåndsbud