Katalog
25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Keyser, Ragnhild (1889-1943)
Landskap med hus

Olje på lerret
57,5x48
Signert nede t.h.: R Keyser

Påtegnet med annen tittel på baksiden, på blindrammen: "Sommeraften". Skisse av tre kvinner på baksiden av lerretet. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "No 2. Akt II".

Kommer for salg torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 500–1 800 EUR 1 300–1 600

Gi forhåndsbud