Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Opdahl, Ørnulf(1944-)
Kvinneakt 1987

Pastell og gouache på papir, lysmål
64x67
Signert og datert nede t.v.: Örnulf Opdahl 87.

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 200–4 200

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00