25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Opdahl, Ørnulf (1944-)
Kvinneakt 1987

Pastell og gouache på papir, lysmål
64x67
Signert og datert nede t.v.: Örnulf Opdahl 87.

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 700–4 900 EUR 3 200–4 200