25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Warsinski, Richard (1937-1996)
Tre figurer

Akvarell og pastell på papir, lysmål
55x75
Signert nede t.h.: Warsinski

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 400–3 700 EUR 2 100–3 200