Wold, Roar(1926-2001)
Det røde fjellet, Vence
Akvarell på papir, lysmål
104x76
Signert nede t.h.: Roar Wold
Signert og påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen: "Roar Wold Det röde fjellet. Vence".
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 200–4 200
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00