Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Wold, Roar(1926-2001)
Det røde fjellet, Vence

Akvarell på papir, lysmål
104x76
Signert nede t.h.: Roar Wold

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen: "Roar Wold Det röde fjellet. Vence".

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 200–4 200

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00