25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Wold, Roar (1926-2001)
Det røde fjellet, Vence

Akvarell på papir, lysmål
104x76
Signert nede t.h.: Roar Wold

Signert og påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen: "Roar Wold Det röde fjellet. Vence".

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 700–4 900 EUR 3 200–4 200