25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Sitter, Inger (1929-2015)
Nordisk 1960

Olje på lerret
42x60
Signert og datert oppe t.h.: Sitter -60

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Inger Sitter "Nordisk" Kr 1000.-".

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 700–4 900 EUR 3 200–4 200

Tilslag NOK 38 000