Katalog
25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Visning 15. - 23. november

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Utsikt fra Breiseth Hotell 1923

Olje på plate
31x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. Erichsen 23.

Påtegnet på plakett på rammen: "Thv Erichsen Breiseth Hotell Lillehammer". Påtegnet på lapp på baksiden av rammen: "Utsikt fra Breiseth Hotell med Balbergkampen i fonden.".

Kommer for salg torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 400–3 700 EUR 2 100–3 200

Gi forhåndsbud