Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Utsikt fra Breiseth Hotell 1923
Olje på plate
31x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. Erichsen 23.
Påtegnet på plakett på rammen: "Thv Erichsen Breiseth Hotell Lillehammer". Påtegnet på lapp på baksiden av rammen: "Utsikt fra Breiseth Hotell med Balbergkampen i fonden.".
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 400–3 700EUR 2 100–3 200
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000