Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Utsikt fra Breiseth Hotell 1923

Olje på plate
31x41
Signert og datert nede t.v.: Thv. Erichsen 23.

Påtegnet på plakett på rammen: "Thv Erichsen Breiseth Hotell Lillehammer". Påtegnet på lapp på baksiden av rammen: "Utsikt fra Breiseth Hotell med Balbergkampen i fonden.".

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 400–3 700EUR 2 100–3 200

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000